Член ЛОР
5
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
16
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
812
Последний визит на сайт
5 дней назад
Ігор Курилів, засновник та CEO KURYLIV. Real Estate Agency (агентство нерухомості KURYLIV). 0973847O55 – телефонуйте!
Ваш персональний рієлтор, працюю на ринку нерухомості з 2020 року. Являюсь діючим членом АФНУ (Асоціація спеціалістів з нерухомості (рієлторів) України) та
ЛОРу (Львівське Об’єднання Рієлторів).

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте:
1. Вигоду та економію часу: Ми займаємося всіма аспектами угоди, що дозволяє вам зосередитися на важливих справах.
2. Юридичну підтримку: Ми забезпечуємо повний юридичний супровід угод, що гарантує їхню законність.
3. Професійні консультації: Наші фахівці надають експертні поради щодо ринку нерухомості, допомагаючи приймати обґрунтовані рішення.
4. Безпеку угод: Ми забезпечуємо безпеку всіх операцій.
5. Рекламу та маркетинг: Ми активно просуваємо ваші об'єкти нерухомості.
Ці переваги роблять KURYLIV. Real Estate Agency (агентство нерухомості KURYLIV) надійним партнером у процесі купівлі, продажу та оренди нерухомості. Наша співпраця корисна та ефективна для Вас.

Запрошуємо до співпраці:
• Власників нерухомості
• Покупців нерухомості
• Орендарів
Допоможемо вигідно, швидко, безпечно:
• продати, здати в оренду
• купити квартиру, будинок, комерційну нерухомість
• орендувати квартиру, будинок, офіс.

KURYLIV. Real Estate Agency (агентство нерухомості KURYLIV).
Для додаткової інформації звертайтеся за телефоном 0973847O55 (Ігор Курилів) або пишіть/дзвоніть на Viber, Telegram, WhatsApp.

Продажа квартир (9)

  • KURYLIV. Real Estate Agency
    249 998 $
    2 019 $/м²

    Ивана Франка ул., 3

    єВідновлення Центр
    3 комнаты
    124 / 92 / 13 м²
    этаж 4 из 4
    1890 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 3-кімнатної квартири в австрійському будинку на 4-му поверсі 4-поверхового будинку по вул. Івана Франка у Львові. Площа - 123.8 кв.м Житлова - 92.1 кв.м Кухня - 12.7 кв.м Висота стель - 3.45 м Унікальна квартира в історичній частині Львова Будинок - австрійської забудови, пам'ятка архітектури місцевого значення. У квартирі встановлені нові дерев’яні вікна - згідно з вимогами та за погодженням Управління охорони історичного середовища. Відреставровано оригінальний паркет, що зберіг тепло й естетику старого Львова. Усі двері замінено на дубові, виготовлені на замовлення. По всій квартирі змонтовано систему вентиляції для комфортного мікроклімату. Передбачено автономне (безперебійне)...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    159 998 $
    1 416 $/м²

    Котляревского ул., 20

    4 комнаты
    113 / 80 / 5 м²
    этаж 3 из 3
    1902 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 4 кімнатної квартири з ремонтом в Австрійському будинку, 3 поверх з 3, вулиця Котляревського, Франківський район, місто Львів. Загальна площа - 113 кв.м. Житлова площа - 79.6 кв.м. Кухня - 5.1 кв.м. Висота - 3 м. Підвал - 16.6 м. Переваги: Елітна частина міста Львова. Австрійський житловий будинок, зведений 1902 року за проєктом Владислава Ґодовського. 4 житлових кімнати, 2 санвузли. Опалення індивідуальне та електричне. Всі вікна замінені на металопластикові. Вікна виходять на вулиці Котляревського, Чупринки та у подвір'я. Дах перекритий та утеплений мінеральною ватою. Велике закрите подвір'я. 2 Паркувальних місця у подвір'ї. Вулиця Котляревського — одна з найзатишніших та найпрес...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    399 998 $
    1 516 $/м²

    Руфа ул., 35в

    6 комнат и более
    264 / 159 / 17 м²
    этаж 5 из 5
    2008 год постройки
    1 нед. назад
    Продається простора 7-кімнатна дворівнева квартира з ремонтом в Новобудові на вулиці Юрія Руфа у Львові. Загальна площа квартири – 263.9 кв.м. Житлова площа - 158.7 кв.м. Кухня - 16.8 кв.м. Висота стелі - 3.1 м та 3.67 м. 3 балкони. Паркомісце площею 15.7 кв.м. можна придбати за додаткову оплату. Переваги квартири: Затишна дворівнева квартира з мансардою розташована на 5-му поверсі 5-ти поверхового будинку у Личаківському районі. Просторі кімнати: 7 кімнат площею 32.5/18.2/20.7/31.6/13.5/21.7/20.5 кв.м дозволять кожному члену сім'ї мати своє особисте місце. Велика кухня площею 16.8 кв.м. Три балкони. 3 санвузли. 2 комірки. Індивідуальне опалення - двоконтурний котел Viessmann. Підземний п...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    155 000 $
    2 919 $/м²

    Клепаровская ул., (Будинок)

    єОселя єВідновлення Клепаров ЖК PRAUD select
    1 комната
    53 / 14 / 21 м²
    этаж 5 из 6
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 1 кімнатної квартири в 0 - циклі, Новобудова преміум-класу (PRAUD select), 5 поверх з 6, вул. Клепарівська, 15 (Центр), місто Львів. Загальна площа квартири - 53.1 кв.м. Житлова - 14.4 кв.м. Кухня - 21.2 кв.м. Висота - 2.85 м. Переваги ЖК та квартири: Житловий комплекс преміум-класу: PRAUD select розташований в історичній частині міста. Оригінальне зовнішнє та внутрішнє оформлення будинку. закрита територія комплексу для авто та сторонніх. Квартира на 5 поверсі, посередині, не кутова. Світла, сонячна, тепла. Неймовірний вигляд на паркову зону. Індивідуальне опалення: 2-х функційний Котел Vaillant. Тепла підлога по всій квартирі (окрім спальні). Інтернет - оптоволокно. Покращені алю...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    350 000 $
    1 247 $/м²

    Новаковского ул., 8

    5 комнат
    281 / 141 / 36 м²
    этаж 5 из 5
    1900 год постройки
    1 нед. назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    90 000 $
    1 935 $/м²

    Зарицких ул. (Воровского), 44

    єВідновлення Стрыйский парк
    2 комнаты
    47 / 28 / 8 м²
    этаж 1 из 5
    1968 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом, меблями та побутовою технікою, 1 поверх із 5, вулиця Зарицьких, Галицький район, місто Львів. Загальна площа - 46.5 кв.м Житлова площа - 27.9 кв.м Кухня - 7.8 кв.м Висота стелі - 2.57 м Переваги: Історична частина Львова - престижна вулиця Зарицьких біля парку Культури. Квартира з ремонтом, меблями та побутовою технікою. Встановлене індивідуальне опалення - газовий котел. Газова колонка для підігріву води. Всі вікна замінені на металопластикові. До квартири належить сухий підвал. Будинок - родзинка забудови початку 70 - х років XX ст. Розташований в одному з елітних мікрорайонів міста. Квартира підійде як для комфортного проживання, так і як вигідна...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    110 000 $
    1 480 $/м²

    Бандеры ул. (Мира), 7

    2 комнаты
    74 / 41 / 25 м²
    этаж 3 из 3
    1917 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 2 кімнатної квартири в австрійському будинку по вул. С.Бандери, Львів. Вікна квартири виходять на органний зал. Квартира розташована на 3/3 поверсі. Вхід парадний з під'їзду у кухню. Загальна площа квартири - 74.3 кв.м, житлова - 41.1 кв.м, кухня - 24.5 Опалення - пічне та електричне. Кімнати ізольовані. Перекриття - залізобетонне, сходи - дерев'яні. Є підвал. Інфраструктура: хороше транспортне сполучення, поруч 2 парки - парк ім. Івана Франка та парк Культури. Школи, садочки, магазини, супермаркети, університет - Львівська Політехніка. До центру - 5 хв. пішки.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    150 000 $
    1 523 $/м²

    Князя Романа ул. (Ватутина), 11

    3 комнаты
    99 / 66 / 9 м²
    этаж 2 из 3
    1850 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 3 кімнатної квартири в Австрійському будинку, 2 поверх з 3, вулиця Князя Романа, Галицький район, місто Львів. Загальна площа - 98.5 кв.м. Житлова площа - 66.3 кв.м. Кухня - 9.1 кв.м. Висота - 3.65 м. Переваги: Центральна частина міста Львова. 3 кімнати, 2 санвузли. Балкон. Всі вікна замінені на металопластикові. Опалення індивідуальне (пічне). В кожній кімнаті австрійський п'єц. 2 газових колонки на підігрів води. Вікна виходять на вулиці Князя Романа, Івана Франка та у подвір'я. Велике закрите подвір'я. Паркувальне місце у подвір'ї за домовленістю. Також за квартирою закріплений підвал 4 кв.м. Вулиця Князя Романа є однією з історичних вулиць Львова, забудована в кінці 19 - на поч...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    250 000 $
    2 019 $/м²

    Ивана Франка ул., 3

    3 комнаты
    124 / 93 / 13 м²
    этаж 4 из 4
    1890 год постройки
    1 нед. назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Член ЛОР
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.